×

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

1 Talep edilen ürünün kullanılacağı tezgah ve iş parçası belirtilir.
2 Teknik ekibimiz detaylı inceleme ile doğru ürün'ü belirler.
3 Teklif & SATIŞ gerçekleşir

Satış sonrası oluşabilecek teknik destek talepleriniz için firmamız satışını yaptığı ürünün desteklerini ücretsiz sağlamaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
C.tesi - 09:00- 15:00
Randevu için iletişime geçiniz.

TOOLMAKER SOLUTIONS

CARBIDE ROODS

PCD & PCBN

ABRASIVES

METAL FORMING

INSERT BLANKS

READY-TO-PRESS POWDERS

COMPOUND AND SLURRY FORMULATIONS

GEAR HOB BLANKS

SAW TIPS

Hyperion Materials & Technologies, tüm aşındırıcı ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir elmas ve kübik bor nitrür (CBN) ağ ve toz serisi üretmektedir. Hyperion’un sentetik elmasları rakipsiz sertlik, mükemmel aşınma direnci ve düşük sürtünme katsayıları sergiler. Hyperion’un Borazon® CBN‘si, sertleştirilmiş demirli ve süper alaşımlı malzemelerin taşlanmasında en büyük teknolojik gelişmelerden biri olarak kabul edilmektedir ve geleneksel aşındırıcıların iki katı sertlik ve dört kat daha fazla aşınma direnci ile elmastan sonra sertlikte ikinci sıradadır. Kapsamlı malzeme bilgimiz, etkili aşındırıcı çözümlerin geliştirilmesinde sizinle ortak olma konusunda bize eşsiz bir yetenek veriyor.

ENGINEERED SOLUTIONS

OIL & GAS

CAN TOOLING

WEAR PARTS

TUNGSTEN CARBIDE ROLLS

MINING

ROTARY CUTTERS

Hyperion Materials & Technologies manufactures a full line of diamond and cubic boron nitride (CBN) mesh and powders for all of your abrasives needs. Hyperion’s synthetic diamonds exhibit unrivaled hardness, excellent abrasion resistance, and low coefficients of friction. Hyperion’s Borazon® CBN is recognized as one of the greatest technological advancements for grinding hardened ferrous and superalloy materials and is second in hardness to diamond with twice the hardness and four times the abrasion resistance of conventional abrasives. Our extensive materials knowledge gives us the unique ability to partner with you in the development of effective abrasive solutions.

MBS

Metal Bond Sawing

Stone Processing
Construction
Core drilling

MBG

Metal Bond Grinding

Glass grinding
Honing
Electronics

RBG

Resin Vitreous Grinding

WC tool grinding
Ceramic / Cermet grinding
PCD/PCBN grinding

CBN

Cubic Boron Nitride

Camshaft/Crankshaft
Superalloys

Micron

Micron

Tool grinding 
Polishing
Slicing / Dicing

TOP