×

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

1 Talep edilen ürünün kullanılacağı tezgah ve iş parçası belirtilir.
2 Teknik ekibimiz detaylı inceleme ile doğru ürün'ü belirler.
3 Teklif & SATIŞ gerçekleşir

Satış sonrası oluşabilecek teknik destek talepleriniz için firmamız satışını yaptığı ürünün desteklerini ücretsiz sağlamaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
C.tesi - 09:00- 15:00
Randevu için iletişime geçiniz.

Aşındırıcı Tozlar MBG

Metal Bond - Diamond: MBG Coatings

Titanium coating

-Universal coating
-Ideal for Co/bronze, Fe-based and alloyed bonds
-Oxygen control is required

Chromium coating

-Ideal for WC and Co bonds
-Fe and bronze, if <40% 
-Oxygen control is not required

Soft bond dual layer coating

-Outer layer: Ni
-Thick and textured
-Ideal for soft metal bonds (high copper/bronze content)

  • MBG’ye Genel Bakış
  • ZORLU TAŞLAMA UYGULAMALARI İÇİN MBG® ELMAS
  • Hyperion Materials & Technologies’in MBG elmasları, cam, taş ve diğer elektronik malzemeler gibi zorlu malzemelerin taşlanması için çözümler sunar. Bu elmaslar, iyi tanımlanmış kristallerden, herhangi bir uygulama için özelleştirilebilen oldukça kırılgan, düzensiz şekillere kadar değişen şekillere sahiptir.
  • UYGULAMANIZ İÇİN ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SIK KONTROLLÜ KRİSTAL ÖZELLİKLER
  • MBG elmas öğütme ürünleri (kum), günümüz pazarındaki herhangi bir endüstriyel öğütme elmasının en sıkı kontrol edilen özelliklerini ve özelliklerini sunar. En iyi tanımlanmış kristallerden son derece kırılgan düzensiz şekillere kadar, MBG elmas ürün serisi, demir dışı malzemelerde çok çeşitli taşlama uygulamaları için özelleştirilmiş elmaslar sunar.
  • MBG elmas ürün yelpazesi, rekabetçi bir pazar ortamında olağanüstü taşlama sonuçları sağlamak için sürekli elmas mühendisliğinin bir sonucudur. Hyperion, en sert, en dayanıklı, aşınmaya en dayanıklı ve termal olarak kararlı taşlama elmaslarını üretmek için gelişmiş Altı Sigma kontrollü mühendislik yöntemlerini kullanır.
  • TÜM BOND SİSTEMLERİNDE OPTİMUM PERFORMANS
  • MBG elmas, reçine ve metalden camsı veya elektrolizle kaplanmış sistemlere kadar tüm bağ sistemlerinde optimum performans elde etmek için tasarlanmıştır. Önemli ölçüde daha yüksek talaş kaldırma oranları (MRR) ve ayrıca mükemmel yüzey finisajları elde etme kabiliyeti nedeniyle MBG elmas oldukça uygun maliyetlidir. Bu broşürün son sayfasında bulunan önerilen uygulama kılavuzlarımıza göre MBG elmas ürünleri kullanılırsa üretkenlik ve iş parçası kalitesinde önemli artışlar sağlanabilir.
  • KRİSTAL KAPLAMALAR VE YÜZEY İŞLEMİ
  • Çeşitli yüksek teknoloji kaplamalar, tüm bağ sistemlerinde üstün kristal tutma özellikleri sağlar. Başarı, birinci sınıf elmas kristallerin ve üstün kaplama teknolojisinin birleşiminden kaynaklanmaktadır. T-Treatment, kaplama işleminde nodül oluşumunu ortadan kaldıran ve banyo ömrünü uzatan özel bir yüzey işlemidir.
TOP