×

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

1 Talep edilen ürünün kullanılacağı tezgah ve iş parçası belirtilir.
2 Teknik ekibimiz detaylı inceleme ile doğru ürün'ü belirler.
3 Teklif & SATIŞ gerçekleşir

Satış sonrası oluşabilecek teknik destek talepleriniz için firmamız satışını yaptığı ürünün desteklerini ücretsiz sağlamaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
C.tesi - 09:00- 15:00
Randevu için iletişime geçiniz.

Aşındırıcı Tozlar MBS

Metal Bond - Diamond: MBS Coatings

Coated diamond enables
−Crystal protection
−Retention in matrix

Thin MBS coatings:
−Ti2, Ti1, Ti (Titanium
−Cr2 (Chromium carbide)
−Si2 (Silicon carbide)
−−~ 0.3 0.4 μ m thick

Thick MBS coating:
−SB (textured nickel)
−56% by weight

  • MBS’ye Genel Bakış
  • Hyperion Materials & Technologies’in MBS elmas serisi, testere ve delme uygulamaları için tasarlanmış eksiksiz bir gelişmiş mühendislik elmas kristalleri (kum) serisidir. Bu elmaslar, madencilik, petrol ve gaz, taş işleme, yenileme ve inşaat sektörlerinde çok çeşitli testere ve delme uygulamaları için performans gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış boyut, şekil, darbe tokluğu, kırılma mukavemeti ve termal stabilite özelliklerine sahiptir.
  • ELMAS KARAKTERİZASYON SANATI
  • MBS 900 elmas serisi, ileri mühendislik metodolojisi süreci altında üretilmiştir. Hyperion, en yüksek ürün kalitesi ve tutarlılık düzeyine ulaşmak için devrim niteliğinde karakterizasyon teknikleri geliştirdi.
  • İYİ TANIMLANMIŞ KRİSTAL GÜCÜ
  • Basınç kırılma mukavemeti (CFS) testi, endüstriyel bir elmas kristalinin bir kesme işlemi sırasında deneyimlediği gerçek dinamik darbe yüklemesini diğer geleneksel yöntemlerden daha yakından andırır. Bir elmas popülasyonu içinde gerçek bir güç dağılımı sağlar. Hyperion, basınç kırılma mukavemetinin etkilerini en üst düzeye çıkarmak için elmaslar üretebilir.
  • SAYISAL ŞEKİL ÖLÇÜMÜ
  • Hyperion, bilgisayar görüntü analizlerini kullanarak görsel şekil karakterizasyon prosedürünü bir sanattan bilime taşımıştır. Şeklin ölçülebilir bir ölçümü olan eksantriklik, birinci sınıf MBS elmas oluşturmak, karakterize etmek ve değerlendirmek için bir mühendislik sürecinin parçası olarak kullanılır.
TOP