×

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

1 Talep edilen ürünün kullanılacağı tezgah ve iş parçası belirtilir.
2 Teknik ekibimiz detaylı inceleme ile doğru ürün'ü belirler.
3 Teklif & SATIŞ gerçekleşir

Satış sonrası oluşabilecek teknik destek talepleriniz için firmamız satışını yaptığı ürünün desteklerini ücretsiz sağlamaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
C.tesi - 09:00- 15:00
Randevu için iletişime geçiniz.

HAKKIMIZDA

Elmas Keleş 1989 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuş olup, 1993 yılıdan beri limited şirketi olarak hizmete devam etmektedir.. O günden bugüne her geçen yıl tecrübemizi, teknolojimizi arttırmayı kendimize ilke edinip, hep daha iyiyi, hep daha kısa zamanda ve daha ucuz maliyetlerle müşterilerimize sunmayı hedefledik. Elmas Makina, sektöründe şu anda söz sahibi bir firmadır. Önümüzdeki yıllarda da teknolojik olarak büyümeyi hedefleyen firmamız, sektöründe daha da fazla söz sahibi olup, çok daha kaliteli hizmetleri, değerli müşterilerimize sunacaktır.

.. Kesici Takım Sektörünün Çözüm Ortağı Olmaktan Gurur Duyuyoruz ...

1989 yılından günümüze,Tüm gücümüzle ülkemiz sanayi sektörünün geşimesi ve teknolojinin tüm kolaylıklarını kullanabilmesi için çalışmaktan gurur duyuyoruz...

MİSYONUMUZ

Elmas Keleş, Kurulduğu 1989 yılından günümüze, sürekli artan sanayi ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, özel kesici takım imalatı ile geliştirdiği ihtiyaç tetkiği ve çözüm üretme potansiyelini zamanla arttırmıştır.. Süregelen zaman içerisinde ülkemiz sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarına hitap etmeyi misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Elmas Keleş, Vizyonunu önce TÜRKİYE mantalitesi ile geliştirmiş olup, yüzü teknolojiye dönük, herdaim gelişime ve değişime açık, asli görevi üreticinin yanında olmak olduğunu benimsemiştir. Mottomoz ' ÜRETİM'E TAM DESTEK ' dir.

İNSAN KAYNAKLARI

Elmas Keleş, Global dünyanın insanlar üzerine olduğunun farkında olmakla birlikte, büyesindeki en önemli departmanı insan kaynakları olarak belirlemiştir... 'Bir insan yetişir dünya güzelleşir' mantalitesini herdaim ön planda tutarak, personel alımlarında ve çalışma prensiplerinde titizlikle işleyişini sürdürmektedir. İş Başvurularınızı İletişim Bölümünden Yapabilirsiniz..

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ ?

DÜNYA ÇAPINDA ÜRETİM YAPAN ÜST DÜZEY FİRMALARIN BİZZAT TEMSİLCİSİYİZ...

TOP