×

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

1 Talep edilen ürünün kullanılacağı tezgah ve iş parçası belirtilir.
2 Teknik ekibimiz detaylı inceleme ile doğru ürün'ü belirler.
3 Teklif & SATIŞ gerçekleşir

Satış sonrası oluşabilecek teknik destek talepleriniz için firmamız satışını yaptığı ürünün desteklerini ücretsiz sağlamaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
C.tesi - 09:00- 15:00
Randevu için iletişime geçiniz.

Sinter Sud

SINTER SUD 1974′ den beri modern teknoloji ve yenilikçi üretim prosesleri sayesinde üstün kaliteli sert metal ürünler imal etmektedir.
SINTER SUD 30 yıldır sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarını yürütmekte ve mükemmel sert metalleri (özellikle yuvarlak çubuklar, kare-lama çubuklar ve çapak alma freze uçları) geniş bir ürün yelpazesi ile standart veya müşterilerin farklı ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda imal etmektedir. Ürün kalitesi ve üretim prosesleri daima en sıkı şekilde uluslararası standartlara uygun olarak denetlenmektedir. SINTER SUD’un sertifikaları: ısa 9001 -2008 ve ısa 14001-2004 tür.

Yuvarlak Çubuklar

Boy 320/330mm

Solid rods – length 320/330mm
VHM-Rundstable – lange 320/330
Barreux ronds – longueur 320/330

Karbür Çubuklar

Yuvarlak Çubuklar

Boy 330mm

Solid rods – length 330mm
VHM-Rundstable – lange 330
Barreux ronds – longueur 330

Yuvarlak Çubuklar

DIN BOYLARI

Solid rods – DIN length
VHM-Rundstable – lange DIN
Barreux ronds – longueur DIN

Yuvarlak Çubuklar

Pah Kırılmış

Solid rods with chamfe
VHM-Rundstable mit Fase
Barreux ronds avec chamfrein

Karbür Çubuklar Soğutucu Kanallı Karbür Çubuklar AFC Hartmetall - HYPERION MATERIALS

Yuvarlak Çubuklar

Merkezden Delikli Yanal Çıkışlı Freze Çubukları

Milling cutter blanks with axial coolant, lateral exits
Fraser-Rohlinge Mit Zentralem, Rad. Austritten
Semi-manufactures avec des perçages de sortie radiaux

Soğutucu Kanallı Karbür Çubuklar

Yuvarlak Çubuklar

Punta Delikli Rayba Çubukları

Reamers blanks
Reibahlen-Rohlinge
Barreaux pour alesoirs

Yuvarlak Çubuklar

Matkap Çubukları

Helical cutting edges blanks
Spiralbohrer-Rohlinge
Barreaux pour forests helicoidales

Yuvarlak Çubuklar

Merkezden Tek Delikli

Eksenel soğutma kanalına sahip yağ besleme çubukları
Oil feed rods with axial coolant duct
Rundstabe mit 1 zentralen liegen Kuhlkanal
Barreaux ronds a 1 trou droit

Soğutucu Kanallı Karbür Çubuklar

Yuvarlak Çubuklar

2 Paralel Soğutma Delikli

Oil feed rods with 2 parallel coolant duct
Rundstabe mit 2 parallelen Kuhlkanalen
Barreaux ronds a 2 trous droits

Karbür Çubuklar Soğutucu Kanallı Karbür Çubuklar AFC Hartmetall - HYPERION MATERIALS

Yuvarlak Çubuklar

30° Helisel 2 Soğutma Delikli

Oil feed rods with 2 twisted coolant ducts 30° / 330mm

Rundstabe mit 2 verdrallten Kuhlkanalen 30° / 330mm

Barreaux ronds avec 2 trous helicoides 30° / 330mm

Yuvarlak Çubuklar

40° Helisel 2 Soğutma Delikli

Oil feed rods with 2 twisted coolant ducts 40° / 330mm
Rundstabe mit 2 verdrallten Kuhlkanalen 40° / 330mm
Barreaux ronds avec 2 trous helicoides 40° / 330mm

Kare ve Lama

Taşlanmamış Kare ve Lama Çubuklar Boy 335mm

Unground square and rectangular bars – length 335mm
Rohe Quadrat – und Rchteckstabe – Lange 335mm
Barreaux brut carres rectangulaires – longueur 335mm

Çapak Alma Freze Uçları

Burr blanks
Frasstifte-Rohlinge
Fraises rotatives

Sert Metal Sınıfları - Özellikler


40-55 HRC Sertlikteki çeliklerin kaba ve finiş operasyonlarında ve özellikle micro parmak freze üretimi için uygun siniftir.

with micro end mills on steels applications

Convient pourle traitement, soit pour l’ébauche que pour finition des aciers de dureté comprise entre 40 et 55 HRC, aciers pour traitements de surface, nickel, alliages de nickel.Aussi pour le travail de finition les aciers Micro.

(Geeignet für) Veredelung von Stählen mit Härte zwischen 40 und 55 HRC,Nickel und Nickellegierungen; geeignet für die Veredelung durch Mikrofräsen auf Stählen.

55-65 HRC Sertlikteki yüksek hız çeliklerinin (HSS) işlenmesi; dökme demir, demir dişi metaller, hafif alaşımlar, kompozitler, kağit laminantlar, ağaç (ahşap) metaryaller sert plastik gibi malzemelerin frezelenmesi ve delinmesi için uygun malzeme sinifidir.

Suitable for finishing manufacturing high speed steels with hardness between 55 and 65 HRC as HS and tempered steels. Suitable for high speed milling and drilling of castiron,non ferrous metals, light alloys, composites, laminates of paper, plastic, graphite.

Convient pour la finition des aciers rapides de la dureté comprise entre 55 et 65 HRC (acier tempré, acier rapide). D’usinage et de fraisage à haute vitesse de forage de la fonte, les mètaux non ferreux, alliages legères, composites, produits laminé de papier et de plastique, graphite.

(Geeignet für) Hochgeschwindigkeitsveredelung von Stählen mit Härte zwischen 55 und 65 HRC (Schnellarbeits-und getemperten Stählen). Hochgeschwindigkeits-Fräsen und Bohren von Gusseisen, eisenlosen Metallen, Leichtmetallen, Verbundwerkstoffen von Papier, Holz und Plastik.

Isil işlem görmemis, sertliği 40 HRC den düşük olan çeliklerin islenmesiiçin uygun sıniftir. Aluminyum alaşımları ve demir dişi metaryeller ile uyumlu çalıabilmektedir.Paslanmaz çelik, titanyum alaşım, nikel alaşımların işlenmesi için karbür sinifidir.

Suitable for steels manufacturing including non tempered steels with hardness up to 40 HRC. For aluminium alloys, aluminium magnesium,cast iron, non-ferrous material.Convient pour l’usinage des aciers, y compris les non temprés, en particulier lorsque la dureté est inferieure à 40 HRC. Approprié pour l’aluminium, aluminium magnesium,fonte, mètaux non ferreux.

(Geeignet für) die Bearbeitung von Stählen mit Härten bis 40 HRC. Verarbeitung von Aluminium-Legierungen, Aluminium, Magnesium,Guseisen und eisenlosen Materialen.

Paslanmaz çelikler, nikel alaşımları (Süper Alaşımlar) ve titanyum alaşımlarrişlenmesi için uygundur. Yumuşak ve sert paslanmaz çeliklerde düzgün olmayan yüzeylerin kaba delme işlemleri için uygundur. Sert çelikler için tavsiye edilmez.

Suitable for stainless steels manufacturing, nickel alloys, titanium, titanium alloys, special alloys (nimonic,inconel, monel, hastelloy), brass, bronze. Suitable also for roughing and drilling tender steels with irregular surfaces.

Convient pour l’usinage de l’acier inoxydable, des alliages à base de nickel, titanium, alliages de titanium, alliages specials (nimonic, inconel, Monel, Hastelloy), laiton, bronze.Convient aussi pour le forage et l’ébauche des acirs legéres avec des surfaces irregulieres.

(Geeignet für) die Bearbeitung vom Edelstahl, Nickellegierungen, Titan, Titanlegierungen, Sonderlegierungen (Nimonic, Inconel, Monel, Hastelloy), Messing und Bronze. Bohren von Edelstählen mit unregelmäßigen Oberflächen.

Özellikle makul bir aşınma dayanıminin yanısra tokluk da istenen uygulamalar için uygundur. Ahşap işleme ve kesik talaş kaldrma işlemleriiçin uygudur.

Suitable for applications where a modest wear resistance is required, but high toughness. Suitable also for woodworking and cutting cut manufacturing.

Convient pour des applications ou on demande une baisse resistance àl’usure, mais avec haute ténacitè. Ideal donc pour le travails du bois et coupe interrompue.(Geeignet für)Anwendungen, wo eine bescheidene Beständigkeit benötigt wird. Ideal für Holzbearbeitung und für Bearbeitungen mit unterbrochenem Schnitt.

Plastik kompozitler, PCB, seramikler, sert ahşaplar ve kompozit ahşaplar (MDFiçin delme ve frezeleme uygulamalarinda ayrca çeliklerin delme uygulamalarinda kullanima uygundur.

Suitable for driling and milling of plastic composites, PCB, ceramics, woods in particular hard woods and composite woods (MDF). Suitable also for drilling steels.Convient pour la forage et la frisage de matériaux composites, de plastique, PCB, ceramiques, bois en particulier boit durs et boits composites (MDF).Convient aussipour le forage des aciers.(Geeignet für) Bohren und Fräsen von Keramik, Plastikverbundwerkstoffen, PCB, Holz, Holzverbundmaterial (MDF). Bohren von Stählen.

Şirketimiz, Elmas Keleş Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti    Sinter Sud    Türkiye Mümessili’dir.

TÜRKİYE MÜMESSİLİ ve TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ FİRMALAR


Elmas Keleş, ÜRETİME TAM DESTEK mottosu çerçevesinde, Ülkemiz sanayi sektörünün ihtiyaçlarını DÜNYA genelinde AR-GE çalışmaları ile desteklemeye devam etmektedir.  Devamı>>

TOP